Hakkımızda

Hakkımızda

  • Firmamız 1991 yılında Tet Mühendislik çatısı altında yazılım ve donanım konusunda faaliyetlerine başladı. 1994 yılında ise bu faaliyetlerine Tet Bilgisayar olarak devam etti.

  • 1997 yılında ise firmamız ve yeni kurulan diğer firmalarımızla 5 şirket ile TET ŞİRKETLER GRUBU adı altında çalışmalara devam etti.

  • 2000 yılında yaklaşık 100 kişilik bir kadroya ulaşan grup firmamız özellikle yazılım sektöründe ciddi bir konuma yükseldi.

  • Son derece başarılı çalışmalar sergileyen firmalarımız şirketler grubu olarak bir çok ilklere imzasını atmıştır.

  • Türkiye’de ilk şef sekreter, Ringer page (dahili çağrı cihazı), Pager sistemli ilk oto alarm ve dinamik çağrı cihazlarını geliştirdi. Bunun yanı sıra Türkiye’deki ilk servis, arıza, bakım ve ekip takip yazılımlarını tamamlamış, bu konuda Ülkemizdeki bir çok büyük kurumlara memnuniyet seviyesi son derece yüksek bir şekilde hizmet vermiştir.(Alarko, baymak, Buderus,Sony,Panasonic, Mita, Minolta v.s.)

  • 1999 yıllarının sonuna doğru ise Tetworks, Winoluklu ve winofset yazılımları ile oluklu mukavva ve ofset ambalaj sektörlerine çözümler üretmiştir. Bugün ise sektörde firma sayısı itibarı ile açık ara en öndeki kuruluştur.

  • Bunun yanı sıra kağıt üreticileri ve kağıt ithalat ve ihracat pazarlama faaliyeti gösteren firmalar için ürettiği Win-paper , ofset çanta ve Win-manage (iş zekası) ürünleri ile faaliyetlerini çok daha ileri seviyelere taşımıştır. Özellikle Win-manage iş zekası ve karar destek sistemi yazılımı firmaların kullandığı program ne olursa olsun, tüm programlarla entegre çalışıp, özellikle orta ve büyük ölçekli firma yöneticileri için aktif ve dinamik karar destek yapısını iş zekasıyla oluşturmaya yönelik bir üründür.

  • 2012 yılında ise firmamız tüm bu faaliyetlerine BSS Yazılım Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. çatısı altında devam ettirmeye başlamıştır. Çalışmalarımızda ar-ge faaliyetlerimiz bu dönemden sonra ciddi bir şekilde hız kazanmıştır. Özellikle İst.Ünv. Avcılar yerleşkesi ve Kocaeli ünv. Yeniköy yerleşkelerinde 2 ayrı şubesiyle son derece önemli çalışmalar gerçekleştirmiştir. Bunlardan en önemlileleri arasında Smart-Flash levha sayım makinesi gelmektedir. %100 görüntü işleme yöntemi ile çalışan bu makinemiz, tüm dünyada kendi alanındaki tüm rakiplerinin açık ara önünde yer almaktadır.

  • Bu ar-ge çalışmalarımıza plc otomasyon,web ve mobil sistemlerimizde eklenmiş olup, şirketimiz mesleki tecrübesi yüksek, çok sayıda yazılım ve otomasyon uzmanı mühendis kadrosu ile bu hizmetlerine tüm rakiplerinden farklılaşarak devam etmektedir.

Misyonumuz

BSS YAZILIM MÜHENDİSLİK ve DANIŞMANLIK firmamız özellikle faaliyet gösterdiği Oluklu mukavva, Ofset ambalaj, Ofset baskılı çanta, kağıt üretim, kağıt ithalat, ihracat, %100 görüntü işleme ile levha sayım ve plc otomasyon çözümleri ile katma değeri yüksek, erp yazılım, danışmanlık, otomasyon ve görüntü işleme ürünlerini yurt içi ve yurt dışında pazarlayarak firmamızın ve ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak ve hizmet verdiği sektörlere en üst seviyelerde fayda sağlamaktır. Tüm bu çalışmaları ise kendine güveni üst seviyelerde ve mutlu bir ekiple başarmaktır.

Vizyonumuz

Konusunda uzman ekibimizle, faaliyet gösterdiğimiz sektörlere sunduğumuz, detaylı, esnek , teknoloji değeri yüksek ve derin analiz içeren çözümlerimizle yurt içinde ve özellikle de yurt dışında sürekli rakiplerimizden farklılaşarak lider bir kuruluş olmaktır.

Çalışma Ekibimiz

Halil

Halil AYDIN

Genel Müdür

Serhat

Serhat GÜLER

Genel Müdür Yardımcısı

MESUDE

MESUDE KARAGÖZ GÜLER

Genel Müdür Yardımcısı

Nurettin

Nurettin SEZGİN

Teknik Koordinatör

Sancar

Sancar COŞKUN

Yazılım Müdürü

Oğuzhan

Oğuzhan ERDOĞAN

Satış Müdürü

İhsan

İhsan VAROL

Proje Yöneticisi

Nurdan

Nurdan ÜRKMEZ

İş Geliştirme ve Kurumsal İletişim Uzmanı

Kamran

Kamran TARSGOO

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Amir

Amir DADJOO

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Vezir

Vezir MİRDES

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Fatih

Fatih KARAMAN

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Beyza Hilal

Beyza Hilal Durak

Mobil Yazılım Uzmanı

SERGEN

SERGEN ADLI

Yazılım Planlama Sorumlusu

İsmail

İsmail AKELLER

Yazılım Destek Uzmanı

AHMET

AHMET KÖSE

Saha Yazılım Destek Uzmanı

Semiha

Semiha ERDOĞDU

Yazılım Destek Uzmanı

Ömer

Ömer UMUT

Yazılım Destek Uzmanı

Mustafa

Mustafa ÇÜRÜK

Yazılım Destek Uzmanı

Okan

Okan URLA

Otomasyon Saha Teknikeri

Gülay

Gülay ALTINER

Muhasebe&Finans

Nurgül

Nurgül MEŞE

Ofis Asistanı

Zeynep

Zeynep FIRAT

Ofis Hizmet Görevlisi

Vahid

Vahid OSKOUEİ

İran Ofis Sorumlusu

Tofigh

Tofigh ABASSİ

İran Ofis Yazılım Geliştirme Uzmanı

Nasser

Nasser TUBAYİ

İran Ofis Yazılım Geliştirme Uzmanı

Ali Rıza

Ali Rıza TALLATİ

İran Ofis Yazılım Geliştirme Uzmanı

Zehra

Zehra EMAM

İran Ofis Sekreteri