Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri

BSS danışmanlıkları basit haliyle “şirket doktorluğu” diye tanımlanabilir. Bss gerek kendi tedarik ettiği ürünler için (ERP, İŞ ZEKASI,BARKOD UYGULAMALARI,PLC OTOMASYONLARI V.S.) gerek se farklı ürünler için de aşağıda özetle detayları belirtilen hizmetleri verir.

BSS danışmanlığı, yöneticilere ve kuruluşlara, yönetim ve işletme sorunlarını çözüme kavuşturarak, yeni fırsatları tespit ederek ve kullanarak, öğrenmeyi ve değişiklikleri uygulamayı geliştirerek, kuruluş hedeflerine erişmelerinde yardım sağlayan bağımsız bir profesyonel danışmanlık hizmetidir.

BSS danışmanlığı, iş stratejisi, kuruluş organizasyon yapısı, iş yapma yöntemleri alanlarındaki sorunları araştırır, belirler ve uygun önerileri geliştirerek bu önerilerin uygulanmasına destek veren nokta atışlı bir danışmanlık hizmetidir.

Bu hizmeti neden almalısınız?

 • Şirketinizin Rekabet gücünü arttırırsınız.

 • Şirketinizi hedef pazara hazır hale getirir, doğru hedef koymanızı sağlar.

 • Pazar payınızı arttırarak müşteri portföyünün geliştirilmesini sağlar.

 • Ciroyu arttırır. Maliyeti azaltır. Verimliliği arttırır.

 • İç organizasyonu güçlendirir ve geliştirir.

 • Stratejik yönetim tekniklerini geliştirir.

 • Yönetim ve karar verme sürecini geliştirir.

 • Finansal kaynak alanlarını arttırır.

 • Sektöre ilişkin genel ve özel bilgi sağlar.

 • İnsan kaynaklarının niteliğini geliştirir.

 • Bilgi sistemlerini ve değerlendirme kabiliyetlerini geliştirir. Verilerle yönetimi olgunlaştırır.

BSS Danışmanlık
BSS Danışmanlık

Danışmanlarımız Nasıl Çalışır?

Şirketin mevcut durumunu bilmeden herhangi bir öneri getirmek mümkün olmadığı için önce analiz çalışması ile başlarız. Bu bizim muayene ve film çekme aşamamızdır.

Bilgi ve bulguları değerlendirip ortaya bir analiz raporu çıkartırız. Bu bizim teşhis aşamamızdır.

Tıpkı tıpta olduğu gibi yönetim danışmanlığında da “doğru teşhis” hayati önem taşır. Sorunları doğru belirledikten sonra çözüm önermek kolaylaşır.

Temel prensibimiz her kuruluşun farklı olduğunu bilmek ve bu doğrultuda çözüm geliştirmektir.

Danışmanın sadece öneri getirmesi yeterli değildir. Başarı uygulama aşamasında yatar.

Biz de, işletme sahibi ile birlikte, işin uygulama aşamasına geçeriz. Bu aşamada düzenli toplantılar, eğitimler, bilinçlendirme ve kurum kültürünü yerleştirme çalışmaları, strateji geliştirme toplantıları gibi çalışmalar yer alır. Uygulamayı, işletme içinde oluşturulan ekiplerle birlikte yaparız.

Uygulama aşaması sonunda gelinen durumu yeniden değerlendirip ne yapacağımıza karar veririz. Bu aşamada işletme sahibi çoğunlukla sürekli danışmanlık desteği ister. Düzenli toplantılarla gidişatı, gelişmeleri izlemek

Danışmanlık hizmeti talep edecekler için en önemli öneri, zamanında başvurmaları ve “ölüm yatağında olan hasta” için mucize çözüm talep etmemeleri olacaktır.

BSS Danışmanlık